Картридж Canon PG-445/CL-446 MULTI 8283B004
Canon PG-445/CL-446 MULTI 8283B004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon PG-445/CL-446 MULTI 8283B004
Усі ціни 24 →Картридж Canon Pg-445+Cl-446 набір (8283B004) 8283B004 | 1 708 грн. |
Картридж струйн. CANON cartr PG-445+CL-446 Multi 8283B004AA | 1 389 грн. |
Картридж Canon PG-445+CL-446 MULTI (Black+Color) (8283B004) 8283B004 | 1 354 грн. |
Canon PG-445 Multi (8283B004) CMYBK | 1 354 грн. |
CANON PG-445+CL-446 MultiPack 8283B004AA | 1 457 грн. |
ще 19 пропозицій
Не женись піп за дешевизною ................... Знову обман покупців Гідність одно-ДЕШЕВО. Купував у 2015 р. за 1780 руб. у СПб (можна було купити ще дешевше).
Картриджі припинили працювати через 3 міс. приблизно. Картриджі припинили працювати через 3 міс. Довелося робити отвори в корпусі картриджів і заправляти чорнилом, вистачило ще на пару місяців, після вторинної заправки чорнилом картридж чорний "здох" остаточно, і заправці більше не підлягає, а кольоровий ще живий! Купувати новий немає сенсу, т.к. він коштує 1300 руб-1600 руб. кожен!, тобто. ВАРТІСТЬ НОВОГО принтера! Вигідніше викинути та купити новий! |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Canon PG-445/CL-446 MULTI 8283B004
Ціни на Canon PG-445/CL-446 MULTI 8283B004 |
---|---|---|---|---|
Canon PG-445/CL-446 MULTI 8283B004 | від 1 328 грн. | 24 пропозиції | ||
Canon CL-446 8285B001 | від 695 грн. | 44 пропозиції | ||
Canon CL-446XL 8284B001 | від 854 грн. | 34 пропозиції | ||
Canon PG-445 8283B001 | від 622 грн. | 47 пропозицій | ||
Canon PG-445XL 8282B001 | від 800 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →