Картридж Canon PG-545 8287B001
Відео 1Фото 5 |
Canon PG-545 8287B001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon PG-545 8287B001
Усі ціни 11 →Струменевий картридж Canon PG-545 Black (8287B001) | 814 грн. |
Картридж Canon PG-545 Black, 8мл (8287B001) | 1 011 грн. |
Картридж Canon PG-545 Black, 8мл (8287B001) 8287B001 | 947 грн. |
Картридж Canon PG-545 Black, 8мл (8287B001) 8287B001 | 918 грн. |
Canon PG-545 Black, 8мл (8287B001) 8287B001 | 918 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Canon PG-545 8287B001
Ціни на Canon PG-545 8287B001 |
---|---|---|---|---|
Canon PG-545/CL-546 8287B005 | від 1 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Canon PG-545 8287B001 | від 809 грн. | 11 пропозицій | ||
Canon PG-545XL 8286B001 | від 1 122 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →