WEB-камера Canyon CNE-CWC1
Canyon CNE-CWC1 |
|
Недорога побутова web-камера VGA-дозвіл з фіксованим фокусом і вбудованим мікрофоном для підключення до персонального комп'ютера, ноутбука або моноблоку. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на широке коло економних користувачів, які бажають придбати недорогу брендову камеру для відеочатів, дистанційної роботи або дистанційного освітнього процесу.
Відрізняється малим кутом огляду (40°), що значно обмежує охоплення на всі боки. Завдяки такому пристрої Ви зможете побачити родичів за океаном, віртуально зустрітись зі старими друзями. Також web-камера Canyon CNE-CWC1 допоможе пройти або провести співбесіду у Skype, взяти участь у вебінарі у MS Teams, Google Workspace, BlueJeans, GoTo Meeting, Pexip, RingCentral та організувати відеозв'язок у Zoom або FaceTime.
Крім цього, дозволяє записувати 480p-відеоролики та робити фотографії невисокої роздільної здатності. Обладнана 0,3 Мп CMOS-матрицею та більш високі дозволи фото/відеоматеріалів виходять шляхом програмної інтерполяції. Простий об'єктив не потребує регулювання різкості (фіксований фокус), а цифрова система керування автоматично налаштує баланс білого для правильного кольору.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Купити Canyon CNE-CWC1
Усі ціни 36 →Веб-камера Canyon CNE-CWC1 Black | 769 грн. |
Веб-камера Canyon CNE-CWC1 Black | 645 грн. |
Веб-камера Canyon CNE-CWC1 | 769 грн. |
Веб-камера Canyon CNE-CWC1 Black | 769 грн. |
Canyon C1 (CNE-CWC1) Black CNE-CWC1 | 769 грн. |
- Фіксований фокус