Powerbank Canyon PB-108
Фото 8 |
Canyon PB-108 |
|
Доступна універсальна мобільна батарея (powerbank-акумулятор) середньої ємності з трьома вхідними роз'ємами та двома виходами. Виконана в стильному текстурованому пластиковому корпусі невеликої товщини (16 мм) з помірною вагою 230 г і комплектним microUSB-кабелем. Завдяки оптимізованій формі та відсутності гострих кутів, такий корпус легко поміститься у будь-яку сумку, рюкзак чи портфель.
Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2021 року, орієнтований на мобільних користувачів, яким потрібне недороге джерело енергії для умов, у яких використання штатних мережевих ЗУ утруднене або неможливе. Допоможе зарядити засоби зв'язку та живити систему локального домашнього освітлення під час блекауту. Powerbank-акумулятор Canyon PB-108 обладнаний літій-полімерним акумулятором з фактичною ємністю 6300 мАг (5В). Запасається в ньому енергії вистачить на 1,2-1,4 зарядки сучасного смартфона середнього або топового класу. Два виходи (2хUSB А) можуть одночасно працювати із двома гаджетами. Максимальне струмове навантаження кожного з портів та загальне сумарне досягає 2,1А, чого вистачить для більшості сценаріїв використання. Коректно працює зі смартфонами під Android та iOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Купити Canyon PB-108
Усі ціни 21 →Canyon Canyon PB-108 10000mAh, Input 5V/2A, Output 5V/2.1A(Max), black (CN | 463 грн. |
Power Bank Canyon PB-108 10000mAh Li-5V/2A 5V/2.1A Black CNE-CPB1008B | 599 грн. |
Внешний аккумулятор (павербанк) Canyon PB-108 10000mAh Black CNE-CPB1008B | 555 грн. |
Canyon PB-108 10000mAh, Input 5V/2A, Output 5V/2.1A(Max), CNE-CPB1008B | 429 грн. |
Canyon PB-108 10000mAh White CNE-CPB1008W | 399 грн. |