Powerbank SAVIO BA-06
SAVIO BA-06 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAVIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAVIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAVIO BA-06
Универсальная мобильная батарея Savio power bank BA-06 10000 mAh 20W Wirel | 397 грн. |
Savio BA-06 10000 mAh 20W White | 439 грн. |
Універсальна мобільна батарея Savio power bank BA-06 10000 mAh 20W Wireles | 384 грн. |
Savio BA-06 10000 mAh White Wireless | 355 грн. |
Зовнішній акумулятор PowerBank Savio power bank BA-06 10000 mAh 20W Wirele | 362 грн. |