Powerbank Canyon PB-2010 (CNE-CPB2010DG)
Фото 11 |
Canyon PB-2010 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canyon PB-2010
CANYON PB-2010, allowed for air travel power bank 27000mAh/97.2Wh Li-poly | 3 376 грн. |
Canyon PB-2010 TFT PD140W 27000 mAh Dark Gray (CNE-CPB2010DG) CNE-CPB2010D | 3 999 грн. |
Canyon PB-2010 27000mAh Dark Grey (CNE-CPB2010DG) cne-cpb2010dg | 3 999 грн. |
Canyon PB-2010 TFT 27000mAh PD140W Dark Grey (CNE-CPB2010DG) PB-2010TFT270 | 3 999 грн. |
Canyon CNE-CPB2010DG | 3 999 грн. |