Powerbank Canyon PB-2001
Фото 4 |
Canyon PB-2001 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canyon PB-2001
Усі ціни 14 →Внешний аккумулятор CANYON PB-2001 Power bank 20000mAh Li-poly battery, In | 998 грн. |
Canyon PB-2001 CNE-CPB2001W | 999 грн. |
Canyon PB-2001 20000mAh Black (CNE-CPB2001B) CNE-CPB2001B | 999 грн. |
Powerbank CANYON PB-2001 20000mAh White (CNE-CPB2001W) | 999 грн. |
Універсальна мобільна батарея Canyon PB-2001 20000mAh White (CNE-CPB2001W) | 999 грн. |
ще 9 пропозицій