Powerbank Silicon Power GP28 10000
Відео 1Фото 4 |
Silicon Power GP28 10000 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Бюджетний Powerbank-акумулятор, що забезпечує від 2 до 4 повних циклів заряджання для переважної більшості смартфонів. З планшетами, у яких батарея зазвичай має велику ємність, справи трохи інакше — повербанк здатний зарядити їх до 1 разу. У «всередині» моделі розміщується літій-полімерна акумуляторна батарея із заявленою ємністю 10000 мАгод. З цієї цифри безпосередньо 6700 мАгод можуть бути передані безпосередньо підключеним мобільним пристроям.
Silicon Power GP28 10000 оснащується двома вихідними портами USB A зі стандартним значенням потужності 10.5 Вт. Приблизно такі ж характеристики мають входи повербанка, представлені роз'ємами USB type C і microUSB. Повністю батарея пристрою заряджається приблизно за 6 годин. Відстежувати її відсотковий залишок заряду передбачається за даними на вбудованому інфо-екрані, який помістили в чорну смужку глянцеву на лицьовій панелі корпусу портативного акумулятора. Наостанок важливо відзначити, що модель може похвалитися компактними розмірами та малою вагою – 143х68х15 мм та 228 г відповідно. Так, у повербанку ще є функція smartSENSE, яка автоматично задає оптимальні робочі характеристики, і багаторівнева система захисту smartSHIELD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power GP28 10000
Усі ціни 10 →Универсальная мобильная батарея Silicon Power 10000 mAh GP28, black, LCD S | 417 грн. |
Портативная батарея SiliconPower GP28 10 000mAh (Black) SP10KMAPBKGP280K | 499 грн. |
Silicon Power SP10KMAPBKGP280W | 469 грн. |
Silicon Power Батарея універсальна Silicon Power GP28 10000mAh, Input 5V/2 | 504 грн. |
Silicon Power GP28 10000 mAh Black (SP10KMAPBKGP280K) SP10KMAPBKGP280K | 377 грн. |
Працює досить добре. Повністю заряджає. Працює вже приблизно півроку з дати покупки. Приємний дизайн та достатньо портів. Користуюсь і на роботі, і вдома. Форм-фактор та колір на поціновувача. Декілька разів допомагав при блекаутах та з роутером не виникло жодних лишніх питань. Є захисні технології при нестабільній напрузі. Відомий бренд
Реальна ємність Багато портів Відсутність нагріву Останні 10% батареї дуже довго набирає
Не завжди добре працює дисплей Роман: користуюся Silicon Power GP28 10000 кілька місяців |
При 35% виключається. При 95% більше не заряджається. Проробивши 1,5 місяці, екран вже не працює. Вистачило на 10 циклів заряд розряд. Сервіс центру Silicon Power в Україні не існує. У США та в Росії є. Але туди відправити на діагностику дорого і не слід. Ні в якому разі Silicon Power не купуйте. Купував у магазині Водафон. На ремонт не взяли, бо не захотіли шукати чек. 20000 1,5 місяці роботи і все. диана художница: користуюся Silicon Power GS28 20000 кілька місяців |
Модификації Silicon Power GP28 10000
Ціни на Silicon Power GP28 10000 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power GP28 10000 | від 377 грн. | 10 пропозицій | ||
Silicon Power GS28 20000 | від 399 грн. | 6 пропозицій |