Блок живлення Casecom ATX CM 650
Відео 4 |
Casecom ATX CM 650 400 Вт 24+4 pin 450 Вт 24+4 pin 500 Вт 24+4 pin 550 Вт 24+4 pin 600 Вт 24+8 (4+4) pin 650 Вт 24+8 (4+4) pin |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casecom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casecom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casecom ATX CM 650
Усі ціни 37 →Блок живлення CaseCom CM 650 ATX 650W | 1 467 грн. |
Блок живлення Casecom CM 650 Atx 650W | 2 048 грн. |
Блок живлення Casecom CM 650 ATX 650W | 1 488 грн. |
Блок питания CaseCom cm 650 atx 650w | 1 583 грн. |
Блок питания CaseCom CM 650 ATX 650W | 1 467 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Casecom ATX
Ціни на Casecom ATX |
---|---|---|---|---|
Casecom ATX CM 400 | від 470 грн. | 55 пропозицій | ||
Casecom ATX CM 450 | від 535 грн. | 46 пропозицій | ||
Casecom ATX CM 500 | від 758 грн. | 48 пропозицій | ||
Casecom ATX CM 550 | від 881 грн. | 35 пропозицій | ||
Casecom ATX CM 600 | від 1 189 грн. | 32 пропозиції | ||
Casecom ATX CM 650 | від 1 467 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →