Блендер Caso NOVEA B4 нержавіюча сталь
Фото 5 |
Caso NOVEA B4 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Caso NOVEA B4 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Блендер Caso Novea B4 | 8 001 грн. |
Блендер стаціонарний Caso Novea B4 | 7 093 грн. |
Caso NOVEA B4 | 9 963 грн. |
Блендер CASO NOVEA B4 | 7 296 грн. |
Блендер стационарный Caso Novea B4 | 7 089 грн. |
Блендер стаціонарний Caso Novea B4 | 7 083 грн. |
Додаткові функції і можливості міксера Caso NOVEA B4:
- Вбудований дисплей
РекомендуємоПорівняти в таблиці →