Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Тостери, бутербродниці й вафельниці   /   Cecotec

Тостер Cecotec Vintage 800

Фото - Тостер Cecotec Vintage 800
Відео 5Фото 31
Cecotec Vintage 800
Колір
Тип
тостер
Потужність
850 Вт
Кількість відділень тостера
2
Кількість виробів
2
Ступенів обсмажування
6
Управління
механічне
Функції та можливості
автоцентрування
підігрів
розморожування
високий підйом
Піддон для крихт
Відсік для шнура живлення
Матеріал корпуса
сталь
Офіційний сайт
cecotec.es
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2022
Маркування виробника
03208

03209

03210

Ще
03212

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cecotec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cecotec.

Купити Cecotec Vintage 800

Тостер Cecotec Vintage 800 Light Beige

Тостер Cecotec Vintage 800 Light Beige поєднує ретро-дизайн і практичність: корпус із нержавіючої сталі в бежевому кольорі стійкий до забруднень і легко очищується, дві ширші прорізи дозволяють одночасно готувати 2 тости, а потужність 850 Вт забезпечує швидке й рівномірне підрум’янювання; інтуїтивний регулятор з 6 ступенями підсмажування дає змогу... щеточно налаштувати бажаний рівень, функції розморожування й підігріву роблять пристрій зручним для замороженого хліба та оновлення готових тостів, легка вага і протиковзова підстава гарантують стабільність під час експлуатації, а відсутність складних елементів і просте керування роблять його підходящим для щоденного використання в міській чи заміській кухні.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 645 грн.

Тостер Cecotec Vintage 800 Light Blue

Тостер Cecotec Vintage 800 Light Blue поєднує вінтажний дизайн із корпусом із лакованої нержавіючої сталі та практичними хромованими деталями, забезпечуючи компактне й стильне рішення для щоденного сніданку; потужність 850 Вт і широкі слоти 3,8 см дозволяють швидко підсмажити дві скибки різної товщини, а шість рівнів регулювання дають точний контро... щель ступеня підсмаження; є три корисні режими — підігрів, розморожування і скасування — плюс функція Extra Lift для зручного виймання дрібних шматочків; практичні елементи включають знімний піддон для крихт, систему самоцентрування для рівномірного підсмаження, індикатор роботи, антипослизьку основу та відсік для зберігання кабелю, що робить прилад акуратним і безпечним у користуванні; ніжний блакитний колір і ретельні деталі добре вписуються в сучасні кухні, а проста інтуїтивна панель забезпечує швидке керування в буденному ритмі.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 595 грн.

Тостер Cecotec Vintage 800 Light Yellow

Тостер Cecotec Vintage 800 Light Yellow поєднує вінтажний дизайн і практичність: корпус із нержавної сталі в м’якому жовтому відтінку з хромованими елементами стане яскравим акцентом на кухні, а компактні габарити зручні для щоденного використання. Потужність 850 Вт забезпечує швидкий розігрів, два широкі слоти 3,8 см підходять для товстих скибок і... щесендвічів, а шестиступеневе регулювання підрум’янення дає точний контроль від ледве підсмаженого до хрусткого тосту. Функції підігріву, розморожування та кнопка стоп підвищують зручність приготування, система самоцентрування гарантує рівномірне підсмажування, а механізм Extra Lift полегшує витяг навіть дрібних шматків. Практичні деталі: висувна кювета для крихт, антипоскользька підстава та відсік для зберігання кабелю спрощують догляд і зберігання. Цей тостер оптимальний для швидких сніданків і щоденного використання, поєднуючи стиль та функціональність.
Zaua.storeЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
2 652 грн.

Динаміка цін на Cecotec Vintage 800

Відеоогляди