Бінокль Celestron UpClose 8x40 Auto Focus (71301)
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Celestron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Celestron.
Купити Celestron UpClose 8x40 Auto Focus
Бінокль Celestron UpClose 8x40 Auto Focus | 2 675 грн. |
Біноколь Celestron UpClose 8x40 Auto Focus (71301) | 2 675 грн. |
Биноколь Celestron UpClose 8x40 Auto Focus (71301) | 2 675 грн. |
Бінокль Celestron UpClose 8x40 Auto Focus (71301) | 2 675 грн. |
Бінокль Celestron UpClose 8x40 Auto Focus (71301) | 2 675 грн. |
Інженери американської оптичної компанії Celestron побудували своє дітище без використання в його конструкції системи наведення на різкість. Ця функція віддана безпосередньо людському оку і здійснюється за рахунок акомодації — приспосабливании зору розглядаються об'єкту на різній відстані.
Великий обхват
Світ через окуляри бінокля виглядає чітким і різким без впливу на зображення паразитних ефектів (таких як хроматичні аберації). Оборачивающие призми типу Perro мають великий діаметр, що забезпечує велике поле зору бінокля — на відстані 1 км він захоплює у свої об'єктиви область, найбільша відстань між двома точками якої дорівнює 139 м.
Мінімалізм
Бінокль виконаний в мінімалістичному стилі. Для початку роботи достатньо піднести його до очей і підлаштувати під себе окуляри, розвівши їх на необхідну відстань. Для тих, у кого поганий зір, передбачена корекція діоптрій в діапазоні ±5 D. Корпус оптичного приладу виділяється відмінною ергономікою, надійною фіксацією в руках і наявністю кріплення під штатив. Крім того, він є пило - та вологозахищений.
Висока різкість
Лінзи бінокля не мають якого-небудь просвітлюючого покриття, тому незважаючи на великий діаметр вихідної зіниці, зображення в умовах нестачі світла не відзначається високою деталізацією. При експлуатації бінокля даного типу слід також враховувати, що очі схильні до підвищеного навантаження. З метою її мінімізації не рекомендується використовувати пристрій для тривалих спостережень. А ось для короткочасного погляду на активні спортивні заходи або на диких тварин і птахів бінокль підходить як не можна краще, чому сприяє чудова чіткість по всьому полю зору.
Туристична орієнтація
Celestron UpClose 8x40 AutoFocus, крім усього іншого, цінується серед туристів. Особливо тих, хто схильний до активних видів відпочинку. Він допоможе швидко оцінити обстановку навколо, оперативно знайти місце для ночівлі або подивитися в яку сторону поведе та чи інша стежка.