Стільчик для годування Chicco Polly Easy
Відео 1Фото 13 |
Chicco Polly Easy |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chicco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chicco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chicco Polly Easy
Стілець для годування Chicco Polly Easy Nature | 7 799 грн. |
Стілець для годування Chicco Polly Easy Giraffe | 7 799 грн. |
Стілець для годування Chicco Polly Easy Penguin | 7 799 грн. |
Стілець для годування Chicco Polly Easy Tucano | 7 799 грн. |
Стільчик для годування Chicco Polly Easy Pinguin | 8 400 грн. |
- якісний; - багатофункціональний; - Яскравий дизайн; - Надійний. – не виявили. Ирина: користуюся Chicco Polly Easy більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Загалом ідеальний стільчик для годування і не тільки. Він надійний, якісний та багатофункціональний. За весь час використання нічого не потріскалося та не зламалося