Підгузки Chicolino Diapers 6 / 32 pcs
Очікується у продажу 390 грн. Призначення: дитячі; Використання: одноразові; Вага дитини (кг): 16+; Упаковка (шт): 32; Стать: унісекс; Країна походження бренду: Україна; |
Chicolino Diapers 6 / 32 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chicolino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chicolino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Chicolino Diapers 6 / 32 pcs
Ціни на Chicolino Diapers 6 / 32 pcs |
---|---|---|---|---|
Chicolino Diapers 6 / 28 pcs | від 225 грн. | 5 пропозицій | ||
Chicolino Diapers 6 / 38 pcs | від 339 грн. | 5 пропозицій | ||
Chicolino Diapers 6 / 76 pcs | від 603 грн. | 4 пропозиції |