Кондиціонер Chigo CSC-09HVR4-A 28 м²
від 13 402 грн. Купити! Внутренний блок кондиционера Chigo CSC-09HVR4-A инверторAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись |
Chigo CSC-09HVR4-A 28 м²
Тип:мультиспліт, касетний (стельовий)
Рекомендована площа:28 м²
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CSC-09HVR4-A
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chigo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chigo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Chigo CSC-09HVR4-A
Ціни на Chigo CSC-09HVR4-A |
---|---|---|---|---|
Chigo CSC-07HVR4-A 22 м² | від 11 410 грн. | 1 пропозиція | ||
Chigo CSC-09HVR4-A 28 м² | від 13 402 грн. | 1 пропозиція | ||
Chigo CSC-12HVR4-A 36 м² | від 13 700 грн. | 1 пропозиція | ||
Chigo CSC-18HVR4-A 53 м² | від 15 869 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →