Каталка Chillafish Quadie
Chillafish Quadie |
Колір | | Тип | каталка | Матеріал корпуса | метал | Матеріал коліс / полозів | пластик | Офіційний сайт | chillafish.com | Дата додавання на E-Katalog | березень 2015 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chillafish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chillafish.
|
| Біговел Chillafish Quadie блакитний (CPQD01BLU) CPQD01BLUБіговел Chillafish Quadie — це чотириколісний транспорт без педалей, який чудово підійде малюкові перед «підкоренням» велос... щеипеда.
Такий велобіг допоможе малюку навчитися балансувати, покращувати координацію рухів і просто розважатися.
Особливості:
- висота сидіння регулюється (від 21 до 26 см);
- колеса прогумовані та безшумні;
- вбудований багажник для речей.
Комплектація:
- біговел;
- наклейки;
- коробка для зберігання;
- інструкція.
Максимальне навантаження: до 25 кг.
Рекомендований вік: от 1-го року. Будинок ІграшокЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись | | 2 299 грн. | | |
|
| Біговел Chillafish Quadie Зеленый (CPQD01LIM)Тип - беговел, Вікова група - від 1 року, кількість коліс - 4, матеріал коліс - резина, Колір - зелений Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 2 721 грн. | | |
|
| Біговел Chillafish Quadie Зеленый (CPQD01LIM) CPQD01LIMТип - біговел, Вікова група - від 1 року, кількість коліс - 4, матеріал коліс - резина, Колір - зелений Brain.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | | 2 509 грн. | | |
|
| Chillafish Quadie Green (CPQD01LIM) CPQD01LIMТип - беговел, Вікова група - від 1 року, кількість коліс - 4, матеріал коліс - резина, Колір - зелений Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Поскаржитись | | 3 128 грн. | | |
|
| Chillafish Біговел Chillafish Quadie Зеленый (CPQD01LIM) CPQD01LIM+ 94 грн бонус, Тип - біговел, Вікова група - від 1 року, кількість коліс - 4, матеріал коліс - резина, Колір - зелений Itbox.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | | 2 509 грн. | | |
Додаткові функції і можливості каталки / толокара Chillafish Quadie:- Сидіння регулюється в 3 позиціях
Динаміка цін на Chillafish Quadie
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна