Сонячна панель Choetech SC008 120 Вт
Відео 2Фото 17 |
Choetech SC008 120 Вт |
|
Опірна підніжка. 10 змінних наконечників.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Choetech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Choetech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Choetech SC008 120 Вт
Усі ціни 24 →Портативна сонячна панель Choetech Foldable Solar Charger SC008 120W | 7 949 грн. |
Зовнішній акумулятор Choetech 120W Foldable Solar Charger Panel 1x DC/1 x | 7 957 грн. |
Внешний аккумулятор Choetech 120W Foldable Solar Charger Panel 1x DC/1 x U | 7 957 грн. |
Портативная солнечная панель Choetech 120w (sc008) | 8 767 грн. |
Сонячна панель для УМБ Choetech 120W (177x53см) (SC008) | 8 499 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди