Точка доступу Cisco Business CBW140AC (3-pack)
Відео 3Фото 2 |
Cisco Business CBW140AC (3-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 20 dBm, незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики Business CBW140AC (3-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco Business CBW140AC (3-pack)
Маршрутизатор (точка доступу) Cisco Business 3-CBW140AC-E | 13 858 грн. |
Cisco Business 3-CBW140AC-E | 13 520 грн. |
Cisco Business 3-CBW140AC-E | 13 858 грн. |
Cisco Business 3-CBW140AC-E | 14 196 грн. |
Відеоогляди
Модификації Cisco Business CBW140AC (3-pack)
Ціни на Cisco Business CBW140AC (3-pack) |
---|---|---|---|---|
Cisco Business CBW140AC (1-pack) | від 5 839 грн. | 1 пропозиція | ||
Cisco Business CBW140AC (3-pack) | від 13 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Cisco Business CBW140AC (5-pack) | від 5 833 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →