Наручний годинник Citizen BM7108-14E
Відео 1Фото 4 |
Citizen BM7108-14E |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Citizen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Citizen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Citizen BM7108-14E
Усі ціни 9 →Чоловічий годинник CITIZEN ECO-DRIVE BM7108-14E | 7 620 грн. |
Часы CITIZEN BM7108-14E | 7 620 грн. |
Часы Citizen BM7108-14E | 7 620 грн. |
Наручний годинник Citizen BM7108-14E | 7 602 грн. |
Наручные часы Citizen BM7108-14E | 7 470 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →