Наручний годинник Citizen CB0010-88E
Відео 1Фото 4 |
Citizen CB0010-88E |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Citizen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Citizen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Citizen CB0010-88E
Усі ціни 11 →Чоловічий годинник CITIZEN ECO-DRIVE CB0010-88E | 17 540 грн. |
Часы Citizen Elegant Eco-Drive CB0010-88E | 17 540 грн. |
Часы Citizen CB0010-88E | 17 540 грн. |
Наручные часы Citizen Elegant Eco-Drive CB0010-88E | 17 193 грн. |
Наручний годинник Citizen Elegant Eco-Drive CB0010-88E | 17 541 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →