Бінокль Comet 7x50 AXP209 (AXP209-0750)
Фото 6 |
Comet 7x50 AXP209
Тип:універсальний
Кратність збільшення:7 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 1 км:122 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BK-7
Вага:664 г
Всі характеристики
Характеристики 7x50 AXP209
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comet 7x50 AXP209
Усі ціни 10 →Бинокль Comet AXD209 (7х50) черный в чехле (AXP209-0750) | 1 090 грн. |
Бинокль Comet AXP209 7x50 в чехле Черный (AXP209-0750) AXP209-0750 | 1 051 грн. |
Бінокль Comet AXP209 7x50 в чохлі Чорний (AXP209-0750) AXP209-0750 | 1 090 грн. |
Comet AXP209 7x50 Black (AXP209-0750) axp209-0750 | 1 090 грн. |
Comet Бінокль Comet AXP209 7x50 в чохлі Чорний (AXP209-0750) AXP209-0750 | 1 090 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →