Бінокль Comet 10x60 AXP114 (AXP114-1060)
Фото 8 |
Comet 10x60 AXP114
Тип:нічний
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:60 мм
Поле зору на 1 км:77 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BK-7
Вага:1105 г
Всі характеристики
Характеристики 10x60 AXP114
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comet 10x60 AXP114
Усі ціни 10 →Бінокль Comet AXP114 10x60 в чохлі Чорний (AXP114-1060) | 1 815 грн. |
Бинокль Comet AXP114 10x60 в чехле Черный (AXP114-1060) AXP114-1060 | 1 556 грн. |
Бінокль Comet AXP114 10x60 в чохлі Чорний (AXP114-1060) AXP114-1060 | 1 756 грн. |
Comet AXP114 10x60 Black (AXP114-1060) axp114-1060 | 1 756 грн. |
Comet Бінокль Comet AXP114 10x60 в чохлі Чорний (AXP114-1060) AXP114-1060 | 1 756 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →