Бінокль Comet 10x25 AXU305 (AXU305-1025)
Фото 8 |
Comet 10x25 AXU305
Тип:універсальний
Кратність збільшення:10 x
Діаметр об'єктива:25 мм
Поле зору на 1 км:122 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BK-7
Вага:224 г
Всі характеристики
Характеристики 10x25 AXU305
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comet 10x25 AXU305
Усі ціни 10 →Бинокль Comet AXU305 (10х25) черный в чехле (AXU305-1025) | 1 190 грн. |
Бинокль Comet AXU305 10x25 в чехле Черный (AXU305-1025) AXU305-1025 | 1 090 грн. |
Бінокль Comet AXU305 10x25 в чохлі Чорний (AXU305-1025) AXU305-1025 | 1 190 грн. |
Comet AXU305 10x25 Black (AXU305-1025) axu305-1025 | 1 190 грн. |
Comet Бінокль Comet AXU305 10x25 в чохлі Чорний (AXU305-1025) AXU305-1025 | 1 190 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →