Трансмісійне мастило Comma AQ3 25 л (AQ325L)
Товар застарів 8 160 грн. Вид трансмісії: АКПП; Тип: напівсинтетичне; Об'єм (л): 25; Відповідність стандартам: Dexron III/IID/IIE/II; Допуски виробників: Ford ESD-M2C138-CJ/ESP-M2C166-H; ZF TE ML 09/14; Allison C4; |
Comma AQ3 25L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Comma AQ3
Ціни на Comma AQ3 |
---|---|---|---|---|
Comma AQ3 1 л | від 355 грн. | 6 пропозицій | ||
Comma AQ3 5 л | від 1 626 грн. | 6 пропозицій | ||
Comma AQ3 20 л | від 6 062 грн. | 1 пропозиція |