Трансмісійне мастило Comma Gear Oil EP 80W-90 GL-4 5 л (GO45L)
Comma Gear Oil EP 80W-90 GL-4 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma Gear Oil EP 80W-90 GL-4 5 л
Олива трансмісійна COMMA Gear Oil GL4 80W-90 5л (GO45L) GO45L | 808 грн. |
Олива трансмісійна Comma GEAR OIL EP80/90 GL4 5л (GO45L) GO45L | 1 455 грн. |
Трасмісійна олія GEAR OIL EP80W90 GL5 5л (4шт/уп) | 1 824 грн. |
Трансмісійна олива 80W-90 GEAR OIL GL-4 5л. GO45L | 1 485 грн. |
Трансмісійне мастило Comma Gear Oil EP80W-90 GL4 5 л (GO45L) | 1 323 грн. |
Модификації Comma Gear Oil EP 80W-90 GL-4
Ціни на Comma Gear Oil EP 80W-90 GL-4 |
---|---|---|---|---|
Comma Gear Oil EP 80W-90 GL-4 1 л | від 265 грн. | 5 пропозицій | ||
Comma Gear Oil EP 80W-90 GL-4 5 л | від 808 грн. | 5 пропозицій | ||
Comma Gear Oil EP 80W-90 GL-4 20 л | від 4 929 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →