Трансмісійне мастило Comma LS 80W-90 GL-5 1L 1 л (ls80w901l)
Comma LS 80W-90 GL-5 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Comma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Comma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Comma LS 80W-90 GL-5 1L 1 л
Олива трансмісійна COMMA LIMITED SLIP GEAR OIL 80W-90 GL5 1л (LS80W901L) L | 295 грн. |
Трансмісійна олія 80W-90 (Comma) LS GEAR OIL GL-5 1л. LS80W901L | 351 грн. |
Трансмісійне мастило Comma LS Gear Oil 80W-90 GL5 1 л (LS80W901L) | 281 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →