Терморегулятор Computherm T70
Відео 2 |
Computherm T70 |
|
Максимальне навантаження на контакти реле 8А.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Computherm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Computherm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Computherm T70
Усі ціни 6 →Програмований тижневий терморегулятор Computherm T70 | 1 519 грн. |
Тижневий програматор дротовий COMPUTHERM T70 | 1 267 грн. |
Програматор тижневий Computherm T70 | 1 243 грн. |
Терморегулятор програмований тижневий Computherm T70 (00000004065) | 1 360 грн. |
Терморегулятор Computherm T70 | 1 307 грн. |
Дротовий терморегулятор Computherm T70 кімнатний термостат, програматор | 1 311 грн. |
anonim
21 грудня 2021, 22:43
При якому режимі налаштувати ьемператури при якій котел повинен вимикатися #
anonim
21 грудня 2021, 22:15
Як налаштувати температур при якій котел повинен вмикатися і вимикатися? #
anonim
22 лютого 2021, 13:45
Программирование #
можно ли запрограммировать несколько временных интервалов в день с хотя бы тремя различными значениями температуры
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →