Мотошина Continental ContiAttack SM EVO 140/70 R17 66H (0244575)
Відео 5Фото 10 |
Continental ContiAttack SM EVO 140/70 R17 66H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiAttack SM EVO 140/70 R17 66H
Шини Continental ContiAttack SM Evo 140/70 R17 66H | 7 471 грн. |
Continental ContiAttack SM Evo 140/70 R17 66H R TL 2445750000 | 6 302 грн. |
Continental ContiAttack SM Evo 140/70 R17 66H | 7 212 грн. |
Continental ContiAttack SM Evo 140/70 R17 66H R TL | 6 634 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiAttack SM EVO 140/70 R17 66H
Ціни на Continental ContiAttack SM EVO 140/70 R17 66H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiAttack SM EVO 110/70 R17 54H | від 6 100 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiAttack SM EVO 120/70 R17 58H | від 6 969 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiAttack SM EVO 140/70 R17 66H | від 6 302 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiAttack SM EVO 150/60 R17 66H | від 7 213 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiAttack SM EVO 160/60 R17 69H | від 7 862 грн. | 5 пропозицій |