Мотошина Continental ContiSportAttack 4 160/60 R17 69W
Відео 2Фото 6 |
Continental ContiSportAttack 4 160/60 R17 69W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportAttack 4 160/60 R17 69W
Шини Continental ContiSportAttack 4 160/60 ZR17 69W | 8 877 грн. |
Continental Sport Attack 4 160/60 R17 69W 2446040000 | 8 034 грн. |
Continental ContiSportAttack 4 160/60 R17 69W | 11 086 грн. |
Покришка Continental CONTISPORTATTACK 4 160/60ZR17 69W TL (2800003) | 10 915 грн. |
Continental Sport Attack 4 160/60 R17 69W | 8 588 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportAttack 4 160/60 R17 69W
Ціни на Continental ContiSportAttack 4 160/60 R17 69W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportAttack 4 120/70 R17 58W | від 4 714 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental ContiSportAttack 4 160/60 R17 69W | від 8 034 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiSportAttack 4 180/55 R17 73W | від 8 186 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportAttack 4 190/50 R17 73W | від 8 527 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiSportAttack 4 190/55 R17 75W | від 8 918 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportAttack 4 200/55 R17 78W | від 9 054 грн. | 5 пропозицій |