Мотошина Continental TKC 80 4 -18 64R
Відео 31Фото 5 | 6 040 грн. Купити! Покришка Continental TKC 80 TWINDURO 4.00-18 64R TT (2800947)Маркетплейс: Rozetka.ua Тру байкерЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Continental TKC 80 4 -18 64R 2.5 B 21 " 48 S 2.5 R 21 " 48 S 2.75 R 21 " 52 S 3 B 21 " 51 S 3 R 21 " 51 S 3.5 B 18 " 62 S 3.5 R 18 " 62 S 3.25 B 18 " 59 S 3.25 R 18 " 59 S 4 B 18 " 64 R 4 R 18 " 64 R 4.1 R 18 " 66 P 5.1 R 17 " 67 S 80/90 R 21 " 48 Q 90/90 R 21 " 54 S 90/90 R 21 " 54 T 100/90 B 19 " 57 S 100/90 R 19 " 57 S 110/80 B 19 " 59 Q 110/80 R 18 " 58 Q 110/80 R 19 " 59 Q 120/70 B 17 " 58 Q 120/70 B 19 " 60 Q 120/70 R 17 " 58 Q 120/70 R 19 " 60 Q 120/90 B 17 " 64 S 120/90 B 18 " 65 R 120/90 R 17 " 64 S 120/90 R 18 " 65 R 130/80 B 17 " 65 T 130/80 R 17 " 65 S 130/80 R 17 " 65 T 140/80 B 17 " 69 Q 140/80 R 17 " 69 Q 140/80 R 18 " 70 R 150/70 B 17 " 69 Q 150/70 B 18 " 70 Q 150/70 R 17 " 69 Q 150/70 R 18 " 70 Q 170/60 B 17 " 72 Q 170/60 R 17 " 72 Q 180/55 B 17 " 73 Q 180/55 R 17 " 73 Q |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Continental TKC 80 4 -18 64R
Ціни на Continental TKC 80 4 -18 64R |
---|---|---|---|---|
Continental TKC 80 2.5 -21 48S | від 2 520 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental TKC 80 2.5 R21 48S | від 4 137 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental TKC 80 2.75 R21 52S | від 4 156 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental TKC 80 3 -21 51S | від 4 340 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental TKC 80 3 R21 51S | від 3 353 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental TKC 80 3.5 -18 62S | від 4 005 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental TKC 80 3.5 R18 62S | від 3 062 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental TKC 80 3.25 -18 59S | від 4 540 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental TKC 80 3.25 R18 59S | від 4 136 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental TKC 80 4 -18 64R | від 6 040 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental TKC 80 4 R18 64R | від 4 666 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental TKC 80 4.1 R18 66P | від 3 696 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental TKC 80 5.1 R17 67S | від 4 708 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental TKC 80 80/90 R21 48Q | від 3 080 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental TKC 80 90/90 R21 54S | від 4 072 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental TKC 80 90/90 R21 54T | від 5 184 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental TKC 80 100/90 -19 57S | від 7 365 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental TKC 80 100/90 R19 57S | від 5 591 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental TKC 80 110/80 -19 59Q | від 7 055 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental TKC 80 110/80 R18 58Q | від 4 120 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental TKC 80 110/80 R19 59Q | від 3 602 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental TKC 80 120/70 -17 58Q | від 6 760 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental TKC 80 120/70 -19 60Q | від 5 770 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental TKC 80 120/70 R17 58Q | від 4 860 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental TKC 80 120/70 R19 60Q | від 5 040 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental TKC 80 120/90 -17 64S | від 7 170 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental TKC 80 120/90 -18 65R | від 4 780 грн. | 2 пропозиції | ||
Continental TKC 80 120/90 R17 64S | від 5 448 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental TKC 80 120/90 R18 65R | від 4 301 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental TKC 80 130/80 -17 65T | від 7 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental TKC 80 130/80 R17 65S | від 5 233 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental TKC 80 130/80 R17 65T | від 5 588 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental TKC 80 140/80 -17 69Q | від 9 060 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental TKC 80 140/80 R17 69Q | від 6 648 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental TKC 80 140/80 R18 70R | від 6 059 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental TKC 80 150/70 -17 69Q | від 9 625 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental TKC 80 150/70 -18 70Q | від 8 310 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental TKC 80 150/70 R17 69Q | від 7 774 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental TKC 80 150/70 R18 70Q | від 7 140 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental TKC 80 170/60 -17 72Q | від 11 450 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental TKC 80 170/60 R17 72Q | від 5 499 грн. | 9 пропозицій | ||
Continental TKC 80 180/55 -17 73Q | від 7 825 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental TKC 80 180/55 R17 73Q | від 5 764 грн. | 6 пропозицій |
Схожі