Автосигналізація Convoy MP-180D CAN Ready
Відео 2 |
Convoy MP-180D CAN Ready
Тип:автомобільна
Тип зв'язку:двостороння
Дальність пейджинга:600 м
Брелок:дисплей
Дод.:захист від сканування
Комплект:CAN, іммобілайзер, сирена
Датчик удару/вібрації:2 рівні
Всі характеристики
Характеристики MP-180D CAN Ready
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Convoy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Convoy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Convoy MP-180D CAN Ready
Автосигнализация Convoy MP-180D CAN Ready | 5 095 грн. |
Автосигналізація Convoy MP-180D CAN Ready | 5 095 грн. |
Автосигналізація Convoy MP-180D CAN Ready | 4 199 грн. |
Двостороння сигналізація Convoy MP-180D CAN Ready | 5 100 грн. |
Автосигналізація Convoy MP-180D CAN Ready | 4 888 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →