Автосигналізація Convoy XS-3 v.2
Convoy XS-3 v.2
Тип:автомобільна
Тип зв'язку:одностороння
Дальність пейджинга:30 м
Дод.:захист від сканування
Комплект:іммобілайзер
Датчик удару/вібрації:2 рівні
Всі характеристики
Характеристики XS-3 v.2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Convoy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Convoy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Convoy XS-3 v.2
Усі ціни 8 →Одностороння сигналізація Convoy XS-3 v.2 | 720 грн. |
Автосигнализация Convoy XS-3 v.2 | 539 грн. |
Повний комплект автосигналізація Convoy XS-3 v.2 | 579 грн. |
Сигналізація CONVOY XS-3 v.2 силова | 849 грн. |
Автосигналізація Convoy XS-3v2 | 750 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →