Вантажна шина Copartner CP585 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
Copartner CP585 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Copartner CP585 385/65 R22.5 164K
Copartner СР585 (прицепная) 385/65 R22.5 164K PR24 | 13 821 грн. |
Copartner CP585 (руль/прицеп) 385/65 R22.5 164K 24PR | 13 600 грн. |
Copartner СР585 причіпна причіпна (385/65R22,5 164K) 409021 | 13 624 грн. |
Шина Copartner СР585 (причіпна) 385/65 R22.5 164K PR24 | 15 208 грн. |