Оперативна пам'ять Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B4266C19
Відео 20Фото 10 | Товар застарів 9 927 грн. Об'єм пам'яті комплекту: 16; Планок у комплекті: 2; Тип пам’яті: DDR4; Тактова частота: 4266; CAS-латентність: CL19; |
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 4 1 7 |
Швидка (переходив від DDR3-1333), висока продуктивність "з коробки", співвідношення ціна/якість, мінімальний шлюб у виробника Без недоліків Сергей Ш: користуюся Corsair CMK16GX4M2B3200C16 кілька місяців |
Оперативная память не гонится хорошо, чипы Hynix. Цена Не гонится хорошо. користуюся Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb кілька місяців |
Corsair Vengeance LPX DDR4 3200 МГц 32Гб, Отличная модель Цена, двухранговая для AMD самое то, средние тайминги! Похоже не для разгонов,чипы hynix а не Samsung. користуюся Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb менше місяця |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
15 липня 2021, 02:19
Какая разница между CMK16GX4M2B3200C16 и CMK16GX4M2Z3200C16? #
Две разновидности оперативной памяти Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb: CMK16GX4M2B3200C16 и CMK16GX4M2Z3200C16. Названия отличаются одной буквой, характеристики полностью совпадают. Какая же между ними разница?
3 лютого 2021, 16:02
Ранг памяти? #
Хотел еще раз уточнить, так как внизу написано в ответах, что память одноранговая, но в характеристиках указано двухранговая. Интересует покупка именно двухранговой памяти. CMK16GX4M2B3600C18
Показано 3 із 14 запитань
ще 11 запитань
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb
Ціни на Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2133C13 | від 1 975 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C14 | від 2 116 грн. | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C16 | від 1 975 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2666C16 | від 1 931 грн. | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z2666C16 | від 2 355 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z2933C16 | від 2 372 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3000C15 | від 2 139 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3000C16 | від 2 019 грн. | 8 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3200C16 | від 1 859 грн. | 51 пропозиція | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2E3200C16 | від 1 715 грн. | 30 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z3200C16 | від 2 599 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C16 | від 2 149 грн. | 25 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C18 | від 1 852 грн. | 26 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z3600C18 | від 1 977 грн. | 22 пропозиції |
Доклав тести аїди (читання, запис, затримки)