Оперативна пам'ять Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C16
Відео 20Фото 10 |
Corsair CMK16GX4M2D3600C16 |
|
Надійний брендовий двоканальний комплект швидкодіючої оперативної пам'яті DDR4, здатної працювати з тактовою частотою 3600 МГц. Складається із двох однорангових модулів об'ємом по 8 Гб кожен. Призначений для використання у складі персональних комп'ютерів, заснованих на платформі Intel Core (від 6-го до 14-го покоління, для систем Socket 1700 необхідна підтримка DDR4) та апаратних конфігураціях на базі процесорів AMD Ryzen з мікроархітектурою Zen, Zen+, Zen 2 та Zen 3 (мат.
плати з роз'ємом AM4). Сумарного об'єму пам'яті модулів, що дорівнює 16 Гб, цілком достатньо для багатьох професійних додатків і популярних ігрових проєктів. Комплект модулів пам'яті Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C16 позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих користувачів та геймерів. Модулі оснащені низькопрофільними алюмінієвими радіаторами, які можуть бути корисними для подальшого розгону (в т.ч.
з підвищенням напруги живлення). Підтримує технологію Intel XMP 2.0. На материнських платах, що не підтримують цю технологію, модулі будуть працювати в режимі за замовчуванням з частотою 2133 МГц і таймінгами CL15-15-15-36 при напрузі 1,2 В. У такій ситуації для встановлення штатного паспортного режиму (DDR4-3600, CL16 -19-19-36 при 1,35 В) потрібно ручне налаштування ряду параметрів UEFI BIOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C16
Усі ціни 26 →Corsair DDR4 16GB (2x8GB) 3600Mhz Vengeance LPX Black (CMK16GX4M2D3600C16) | 2 049 грн. |
Модуль пам'яті Corsair DDR4 2x8GB/3600 Vengeance LPX Black (CMK16GX4M2D360 | 2 376 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB (2x8GB) 3600 MHz Vengeance LPX Bla | 2 348 грн. |
Corsair DDR4 16GB (2x8GB) 3600 MHz Vengeance LPX Black CMK16GX4M2D3600C16 | 2 179 грн. |
Модуль памяти DDR4 2x8GB/3600 Corsair Vengeance LPX Black (CMK16GX4M2D3600 | 2 163 грн. |
0 4 1 7 |
Швидка (переходив від DDR3-1333), висока продуктивність "з коробки", співвідношення ціна/якість, мінімальний шлюб у виробника Без недоліків Сергей Ш: користуюся Corsair CMK16GX4M2B3200C16 кілька місяців |
Оперативная память не гонится хорошо, чипы Hynix. Цена Не гонится хорошо. користуюся Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb кілька місяців |
Corsair Vengeance LPX DDR4 3200 МГц 32Гб, Отличная модель Цена, двухранговая для AMD самое то, средние тайминги! Похоже не для разгонов,чипы hynix а не Samsung. користуюся Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb менше місяця |
Модификації Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb
Ціни на Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2133C13 | від 2 068 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C14 | від 2 116 грн. | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C16 | від 1 980 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2666C16 | від 1 936 грн. | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z2666C16 | від 2 317 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z2933C16 | від 2 418 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3000C15 | від 2 139 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3000C16 | від 2 024 грн. | 10 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3200C16 | від 1 865 грн. | 58 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2E3200C16 | від 1 700 грн. | 49 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z3200C16 | від 1 640 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C16 | від 2 049 грн. | 26 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C18 | від 1 875 грн. | 31 пропозиція | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z3600C18 | від 1 800 грн. | 21 пропозиція |
Доклав тести аїди (читання, запис, затримки)