Оперативна пам'ять Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B6000C30
Відео 8Фото 7 |
Corsair CMK96GX5M2B6000C30 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B6000C30
Усі ціни 19 →Corsair DDR5 96GB (2x48GB) 6000Mhz Vengeance Black (CMK96GX5M2B6000C30) CM | 17 205 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 96GB (2x48GB) 6000 MHz Vengeance Black | 17 641 грн. |
Corsair DDR5 96GB (2x48GB) 6000 MHz Vengeance Black CMK96GX5M2B6000C30 | 16 829 грн. |
Corsair DDR5, 6000MT/s 96GB 2x48GB DIMM, Unbuffered, 30-36-36-76, Std PMIC | 16 517 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 96GB (2x48GB) 6000 MHz Vengeance Black | 16 505 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb
Ціни на Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B5200C38 | від 11 221 грн. | 25 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B5600C40 | від 14 027 грн. | 19 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B6000C30 | від 16 421 грн. | 19 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B6400C32 | від 16 325 грн. | 19 пропозицій | ||
Corsair Vengeance DDR5 2x48Gb CMK96GX5M2B6800C40 | від 20 295 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →