Оперативна пам'ять Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3200C16
Відео 20Фото 10 |
Corsair CMK16GX4M2B3200C16 |
|
Двоканальний комплект швидкодіючої оперативної пам'яті DDR4, здатної працювати з тактовою частотою 3200 МГц. Складається з двох однорангових модулів об'ємом по 8 Гб кожен. Призначений для використання в складі продуктивних персональних комп'ютерів, заснованих на платформі Intel Core (від 6-го покоління і вище) і в конфігураціях на базі процесорів AMD Ryzen. Значного сумарного об'єму пам'яті (16 Гб) цілком достатньо для більшості професійних додатків і всіх популярних ігрових проєктів 2011-2021 року.
Комплект модулів оперативної пам'яті Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8GB позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів і ентузіастів, які вміють отримувати істотний приріст продуктивності шляхом оверклокінгу основних системних компонентів. Підтримує технологію Intel XMP 2.0. На материнських платах, які не підтримують цієї технології, модулі будуть працювати в режимі за замовчуванням з частотою 2133 МГц і таймінгами CL15-15-15-36 при напрузі 1,2 В.
у такій ситуації для установки продуктивного паспортного режиму (DDR4-3200, CL16-18-18-36 при напрузі 1,35 В) необхідна ручна налаштування ряду тонких параметрів UEFI BIOS. Модулі оснащені низькопрофільними алюмінієвими радіаторами, які можуть бути корисні для подальшого розгону при істотному підвищенні напруги живлення. Скромна висота модулів (33 мм) не стане проблемою при установці великих CPU-кулерів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3200C16
Усі ціни 58 →Corsair DDR4 16GB (2x8GB) 3200Mhz Vengeance LPX White (CMK16GX4M2B3200C16W | 2 029 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3200MHz (CMK16GX4M2B3200C1 | 2 229 грн. |
Corsair 16 Gb (2x8GB) DDR4 3200 MHz (CMK16GX4M2B3200C16R) | 2 714 грн. |
Corsair 16 Gb (2x8GB) DDR4 3200 MHz Vengeance Lpx White (CMK16GX4M2B3200C1 | 1 864 грн. |
Модуль пам'яті Corsair CMK16GX4M2B3200C16 | 1 936 грн. |
0 4 1 7 |
Швидка (переходив від DDR3-1333), висока продуктивність "з коробки", співвідношення ціна/якість, мінімальний шлюб у виробника Без недоліків Сергей Ш: користуюся Corsair CMK16GX4M2B3200C16 кілька місяців |
Оперативная память не гонится хорошо, чипы Hynix. Цена Не гонится хорошо. користуюся Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb кілька місяців |
Corsair Vengeance LPX DDR4 3200 МГц 32Гб, Отличная модель Цена, двухранговая для AMD самое то, средние тайминги! Похоже не для разгонов,чипы hynix а не Samsung. користуюся Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb менше місяця |
Модификації Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb
Ціни на Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2133C13 | від 2 068 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C14 | від 2 116 грн. | 4 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2400C16 | від 1 980 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2A2666C16 | від 1 936 грн. | 7 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z2666C16 | від 2 393 грн. | 2 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z2933C16 | від 2 418 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3000C15 | від 2 139 грн. | 5 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3000C16 | від 2 024 грн. | 10 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2B3200C16 | від 1 864 грн. | 58 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2E3200C16 | від 1 700 грн. | 49 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z3200C16 | від 1 636 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C16 | від 2 049 грн. | 27 пропозицій | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2D3600C18 | від 1 855 грн. | 32 пропозиції | ||
Corsair Vengeance LPX DDR4 2x8Gb CMK16GX4M2Z3600C18 | від 1 800 грн. | 22 пропозиції |
Доклав тести аїди (читання, запис, затримки)