Оперативна пам'ять Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6000Z30
Відео 1Фото 12 |
Corsair CMT64GX5M2B6000Z30 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6000Z30
Усі ціни 22 →Corsair DDR5 64GB (2x32GB) 6000Mhz Dominator Platinum RGB AMD EXPO (CMT64G | 13 785 грн. |
Corsair 64 Gb (2x32GB) DDR5 6000 MHz Dominator Platinum Rgb (CMT64GX5M2B60 | 13 749 грн. |
Corsair 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz Dominator Platinum Rgb (CMT64GX5M2B6000 | 13 959 грн. |
Модуль памяти для компьютера ddr5 64gb (2x32GB) 6000 MHz Dominator Platinu | 14 394 грн. |
Corsair DDR5 64GB (2x32GB) 6000 MHz Dominator Platinum RGB CMT64GX5M2B6000 | 13 719 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb
Ціни на Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B5200C40 | від 9 600 грн. | 12 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B5600Z40 | від 12 341 грн. | 3 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B5600C40 | від 12 259 грн. | 6 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6000C30 | від 11 440 грн. | 28 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6000Z30 | від 13 120 грн. | 22 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6000C40 | від 11 493 грн. | 22 пропозиції | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6400C32 | від 13 127 грн. | 18 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6600C32 | від 13 089 грн. | 18 пропозицій | ||
Corsair Dominator Platinum RGB DDR5 2x32Gb CMT64GX5M2B6800C40 | від 13 764 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →