Змішувач Corsan Trino CMB7159CH
Фото 12 |
Corsan Trino CMB7159CH |
|
З технологією Anti Wipe, яка захищає поверхню від знебарвлення, а також полегшує підтримку чистоти без розводів і плям. Система економії води "Eco Saving".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsan 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsan.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsan Trino CMB7159CH
Усі ціни 9 →Змішувач для ванни Corsan Trino чорний матовий CMB7159BL | 26 968 грн. |
Змішувач для ванни Corsan TRINO BLACK MATT чорний підлоговий (CMB7159BL) | 25 742 грн. |
Змішувач для ванни Corsan TRINO BLACK MATT чорний підлоговий CMB7159BL | 26 968 грн. |
Смеситель для ванны Corsan Trino black mat напольный CMB7159BL | 26 928 грн. |
Змішувач для ванни Corsan TRINO CHROME хром підлоговий (CMB7159CH) | 26 216 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →