Блок живлення Cougar Polar CGR PR-1050 (31PL105001P01)
Відео 1Фото 9 |
Cougar Polar CGR PR-1050 1050 Вт1200 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cougar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cougar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cougar Polar CGR PR-1050
Усі ціни 6 →Блок живлення Cougar Polar 1050W 80 Plus Platinum (Cgrpr1050) | 10 824 грн. |
Cougar Polar 1050W 80 Plus Platinum (Cgrpr1050) | 10 560 грн. |
Cougar Polar 1050W 80 Plus Platinum (Cgrpr1050) | 10 824 грн. |
Блок живлення Cougar Polar 1050 (CGR PR-1050) | 11 907 грн. |
Cougar Polar 1050W 80 Plus Platinum (Cgrpr1050) | 11 088 грн. |
Блок питания Cougar Polar 1050 (CGR PR-1050) | 11 913 грн. |
Відеоогляди
Модификації Cougar Polar
Ціни на Cougar Polar |
---|---|---|---|---|
Cougar Polar CGR PR-1050 | від 10 560 грн. | 6 пропозицій | ||
Cougar Polar CGR PR-1200 | від 14 400 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →