Портативна колонка Crown CMBS-305
Crown CMBS-305 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crown 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crown.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crown CMBS-305
Портативна Bluetooth колонка CROWN CMBS-305 (CMBL-618) BLACK | 787 грн. |
Портативна Bluetooth колонка CROWN CMBS-305 (CMBL-618) BLACK | 794 грн. |
Колонки Crown CMBS-305 Bluetooth SPEAKER v2.1+EDR | 424 грн. |
Безпровідна Акустична система Crown CMBS-305 (CMBL-618), Чорний | 774 грн. |
Бездротова Bluetooth-колонка Crown CMBS-305 (CMBL-618), Black | 794 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →