Оперативна пам'ять Crucial Ballistix MAX RGB 2x8Gb BLM2K8G40C18U4BL
Відео 1Фото 3 |
Crucial BLM2K8G40C18U4BL 4000 МГц CL18 4400 МГц CL19 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial Ballistix MAX RGB 2x8Gb BLM2K8G40C18U4BL
Пам'ять Crucial Ballistix Max 16GB (2x8GB) 4000MHz CL18 Black (BLM2K8G40C1 | 14 555 грн. |
Crucial Ballistix Max 16GB (2x8GB) 4000MHz CL18 Black (BLM2K8G40C18U4BL) | 14 200 грн. |
Crucial Ballistix Max 16GB (2x8GB) 4000MHz CL18 Black (BLM2K8G40C18U4BL) | 14 555 грн. |
Crucial Ballistix Max 16GB (2x8GB) 4000MHz CL18 Black (BLM2K8G40C18U4BL) | 14 910 грн. |
Відеоогляди
Модификації Crucial Ballistix MAX RGB 2x8Gb
Ціни на Crucial Ballistix MAX RGB 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial Ballistix MAX RGB 2x8Gb BLM2K8G40C18U4BL | від 14 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Crucial Ballistix MAX RGB 2x8Gb BLM2K8G44C19U4BL | від 4 256 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо