Оперативна пам'ять Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF432S20IBK2/32
Відео 1Фото 6 |
Kingston Fury KF432S20IBK2/32 |
|
Комплект із двох компактних однорангових модулів оперативної пам'яті стандарту SO-DIMM DDR4-3200 сумарною ємністю 32 Гб (2х16 Гб). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих користувачів професійних програм, геймерів та ентузіастів. Призначений для застосування в малогабаритних та мобільних системах, включаючи ноутбуки, нетбуки, miniPC/HTPC та неттопи.
Також може використовуватися в мобільних робочих станціях базового рівня, призначених для вирішення складних та ресурсомістких завдань. Як і інші модулі пам'яті Kingston Fury, демонструє високий рівень сумісності з широким асортиментом пристроїв, включаючи мобільні платформи Intel Core від 7-го до 14-го покоління. Модулі комплекту Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF432S20IBK2/32 мають стандартний слотовий роз'єм 260-pin, компактні габаритні розміри та низьке тепловиділення, що дозволяє експлуатувати їх у щільних складальних компонуваннях. Виробником гарантується стабільна робота з ефективною тактовою частотою 3200 МГц при таймінгах CL20-22-22 і низькою напругою живлення 1,2 В. У такому режимі забезпечується значна пропускна здатність, що дорівнює 25,6 Гбіт/с, якої цілком достатньо для ігрових ноутбуків та мобільних робочих станцій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF432S20IBK2/32
Усі ціни 35 →Kingston SODIMM DDR4 32GB (2x16GB) 3200Mhz FURY Impact Black (KF432S20IBK2 | 3 399 грн. |
Модуль пам`ятi SO-DIMM 2x16GB/3200 DDR4 Kingston Fury Impact (KF432S20IBK2 | 3 399 грн. |
Модуль пам'яті SO-DIMM DDR4 Kingston FURY Impact 2x16GB 3200MHz (KF432S20I | 3 029 грн. |
KINGSTON DDR4-3200 32GB KIT (16GBx2) (KF432S20IBK2/32) | 3 399 грн. |
Память для ноутбуків Kingston Fury 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR4 3200 MHz Im | 3 345 грн. |
Модификації Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb
Ціни на Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S15IB1K2/32 | від 2 910 грн. | 27 пропозицій | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF426S16IBK2/32 | від 3 202 грн. | 23 пропозиції | ||
Kingston Fury Impact DDR4 2x16Gb KF432S20IBK2/32 | від 2 926 грн. | 35 пропозицій |