Оперативна пам'ять G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GIS
Відео 2 |
G.Skill F4-3200C16D-32GIS |
|
Названа на честь щита грецьких богів, ОЗП Aegis від G.Skill увірвалася в топ продажів на початку 2020-х років і досить швидко закріпилася на провідних позиціях завдяки привабливому поєднанню високої продуктивності та демократичних цін. За мірками 2022 року це сама народна ОЗП, яка коштує трохи дорожче класичної оперативної пам'яті DDR4 2400, відрізняється високим контролем якості і при цьому непогано розганяється.
За задумом виробника є більш доступною альтернативою дорогою оверклокерської пам'яті, яку зазвичай купують в ігрові ПК та робочі станції. Комплект G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb складається з двох планок об'ємом по 16 ГБ, які працюють на частоті 3200 МГц з таймінгами 16-18-18-38 і напругою 1.35 В. Заявлені характеристики можна змінити як за допомогою ручного підстроювання в BIOS. за допомогою активації вшитого в материнську плату XMP-профілю з заданими налаштуваннями розгону. Виробник не рекомендує виходити далеко за межі частоти 3200 МГц оскільки замість повноцінних радіаторів обидві планки прикриті невеликими наклейками-теплосемниками, які не призначені для охолодження чіпів пам'яті в режимі сильного стресового навантаження.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GIS
Усі ціни 55 →G.Skill DDR4 32GB (2x16GB) 3200Mhz Aegis (F4-3200C16D-32GIS) F4-3200C16D-3 | 2 812 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3200 G.Skill Aegis (F4-3200C16D-32GIS) F4-3200C | 2 548 грн. |
Модуль пам'яті DDR4 G.Skill Aegis 2x16GB 3200MHz (F4-3200C16D-32GIS) | 2 619 грн. |
G.Skill 32 Gb (2x16GB) DDR4 3200 MHz Aegis (F4-3200C16D-32GIS) | 2 533 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Aegi | 2 805 грн. |
ОЗП - вона і в Африці ОЗП Найдешевший кіт 2*16ГБ із подібними характеристиками. Не найгірші чіпі (samsung d-die) Замість радіатору - наліпки із фольги. Скоріше за все, придбаю красивіші радіатори та поставлю їх Илья Мельник: користуюся G.Skill F4-3200C16D-32GIS менше місяця |
Модификації G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GIS | від 3 406 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2400C17D-32GIS | від 3 406 грн. | 2 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-2666C19D-32GIS | від 2 349 грн. | 47 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GISB | від 2 472 грн. | 54 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GIS | від 2 507 грн. | 56 пропозицій |