Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-6400J3239G32GX2-TZ5RS
Відео 11Фото 16 |
G.Skill F5-6400J3239G32GX2-TZ5RS |
|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb ― це комплект оперативної пам'яті класу DDR5 з вражаючою стартовою швидкістю, високою пропускною здатністю та привабливою зовнішністю. Набір відноситься до верхньої цінової категорії, складається з двох модулів DDR5 об'ємом по 32 ГБ з тактовою частотою 6400 МГц і пропускною здатністю трохи вище 50 ГБ/с. У сумі це забезпечує серйозний обсяг швидкодіючої ОЗП, швидкісні показники якої вдвічі випереджають більшість популярних планок класу DDR4.
Його вистачить для практично будь-яких ресурсомістких завдань, включаючи рендеринг, тривимірне моделювання, роботу з візуальним контентом, ігрову розробку і т.д. А ось для ігрового складання - це відверта надмірність, яка дасть особливого приросту у продуктивності в порівнянні з 16 або 32 ГБ. Модулі Trident Z5 DDR5 розроблені із застосуванням інноваційних технологій, базуються на новій мікроархітектурі пам'яті, а також оснащені вбудованою мікросхемою керування живленням для підвищення ефективності роботи та зниження енергоспоживання.
Вбудовані термодатчики стежать за перегрівом, продовжуючи тим самим термін служби модулів. Стильні металеві радіатори необхідні ефективного охолодження модулів пам'яті при серйозному збільшенні робочої частоти і напруги. Спеціально для власників корпусів з прозорими стінками дизайнери компанії постаралися зробити радіатор Trident Z максимально стильним, використовуючи при обробці мінімалістичний шліфований метал з акуратним адресним підсвічуванням. Пам'ять відмінно підійде для геймерів, оверклокерів та всіх тих, хто звик отримувати від техніки максимум. Модулі пройшли ретельний заводський контроль якості, щоб зменшити кількість бракованих зразків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-6400J3239G32GX2-TZ5RS
Усі ціни 120 →G.Skill DDR5 64GB (2x32GB) 6400Mhz Trident Z5 RGB Silver (F5-6400J3239G32G | 10 535 грн. |
Модуль пам'яті G.Skill Trident Z5 RGB DDR5-6400 64GB (2x32GB) CL32-39-39-1 | 10 230 грн. |
Модуль пам`ятi DDR5 2x32GB/6400 G.Skill Trident Z5 RGB Silver (F5-6400J323 | 9 660 грн. |
Модуль пам'яті DDR5 G.Skill Trident Z5 RGB 2x32GB 6400MHz Metallic Silver | 9 879 грн. |
Память для настільних компютерів G.Skill 64 gb (2x32gb) DDR5 6400 MHz Trid | 10 616 грн. |
Модификації G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb
Ціни на G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-5600J2834F32GX2-TZ5RS | від 9 397 грн. | 22 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-5600J3036D32GX2-TZ5RK | від 11 043 грн. | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-5600J3636D32GX2-TZ5RK | від 8 104 грн. | 56 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-6000J3040G32GX2-TZ5RS | від 9 472 грн. | 108 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-6000J3238G32GX2-TZ5RK | від 9 330 грн. | 58 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-6000J3636F32GX2-TZ5RK | від 8 629 грн. | 43 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-6400J3239G32GX2-TZ5RS | від 9 356 грн. | 123 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z5 RGB DDR5 2x32Gb F5-6800J3445G32GX2-TZ5RK | від 15 928 грн. | 1 пропозиція |