IP-телефон D-Link DPH-120SE
D-Link DPH-120SE
Тип:дротовий
Протоколи:SIP
Інтерфейси:Ethernet
Кількість телефонних ліній:2
Всі характеристики
Характеристики DPH-120SE
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DPH-120SE
Усі ціни 12 →IP-телефон D-Link DPH-120SE( 1-port *LAN, 1-port *WAN POE, 2*SIP, G.722, S | 1 739 грн. |
IP-Телефон D-Link DPH-120SE/F1 1xFE LAN, 1xFE WAN, SIP, PoE | 1 427 грн. |
D-Link DPH-120SE/F1 | 2 850 грн. |
D-Link IP-телефон DPH-120SE DPH-120SE/F1A | 1 699 грн. |
D-Link DPH-120SE | 2 815 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості ip-телефона D-Link DPH-120SE:
- Протоколи: DHCP, PPPoE, SNTP, SRTP, LLDP, LDAP, TR-069, DNS
РекомендуємоПорівняти в таблиці →