Терморегулятор Danfoss Icon RT (088U1081)
Danfoss Icon RT |
|
Дальність зв'язку до 30 м на відкритому просторі. Термін роботи від батарейок до 2 років. Можливість управління двома опалювальними контурами.
Оснащується інфрачервоним датчиком температури підлоги.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Danfoss 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Danfoss.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Danfoss Icon RT
Усі ціни 12 →Терморегулятор Danfoss Icon RT, 24V, білий (088U1081) 088U1081 | 4 795 грн. |
Кімнатний терморегулятор Danfoss Icon RT (088U1081) 088U1081 | 3 789 грн. |
Терморегулятор Danfoss Icon RT Wireless Display, +5...35° C, электронный, | 4 795 грн. |
Danfoss Кімнатний терморегулятор Icon RT (088U1081) 088U1081 | 3 799 грн. |
Терморегулятор Danfoss Icon RT Display, +5...35 °C, програмований, дротови | 3 886 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →