Ваги Dario DFS-181
Dario DFS-181 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dario DFS-181
Усі ціни 8 →Dario DFS-181 Water DFS-181Water | 319 грн. |
Ваги підлогові Dario DFS-181 Water | 319 грн. |
Ваги підлогові Dario DFS-181 Parrot | 340 грн. |
Ваги підлогові Dario DFS-181 | 460 грн. |
Ваги підлогові електронні DARIO DFS-181PARROT | 499 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →