Каталог   /   Офіс і канцелярія   /   Витратні матеріали   /   Картриджі   /   Dayton

Картридж Dayton DN-SAM-NT115L

Фото - Картридж Dayton DN-SAM-NT115L
Dayton DN-SAM-NT115L
Тип принтера / БФП
лазерний
Колір
чорний
Ресурс
3000 сторінок
Сумісність
Samsung SL-M2620, M2670, M2820, M2870
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dayton 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dayton.

Купити Dayton DN-SAM-NT115L

Усі ціни 12 →

Картридж Dayton Samsung MLT-D115L 3k (DN-SAM-NT115L) DN-SAM-NT115L

+ 17 балів ITbox, лазерний, неоригінальний, Black, Сумісність - Samsung, 3000 стр
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
629 грн.

Dayton Samsung MLT-D115L for SL-M2620/M2870 (DN-SAM-NT115L) SamsungMLT-D115LforSL-M2620/M2870(DN-SAM-NT115L)

Тип/Картридж|Країна виробництва/Китай|Ресурс/до 3000 стор.|Код товару (арт. виробника)/DN-SAM-NT115L|Ємність/Ні|Сумісність/Sa... щеmsung SL-M2620 (Xpress), Samsung SL-M2670 (Xpress), Samsung SL-M2820 (Xpress), Samsung SL-M2830 (Xpress), Samsung SL-M2870 (Xpress), Samsung SL-M2880 (Xpress)|Бренд/Dayton|Колір картриджа/Black|Тип картриджа/Лазерний
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
689 грн.

Картридж Dayton Samsung MLT-D115L 3k (DN-SAM-NT115L) DN-SAM-NT115L

лазерний, неоригінальний, Black, Сумісність - Samsung, 3000 стр
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Картридж Dayton Samsung MLT-D115L для SL-M2620/M2870 (DN-SAM-NT115L)

Маркетплейс: MAUDAU  Картридж-Control З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
690 грн.

DAYTON Тонер-картридж для принтера DAYTON Samsung MLT-D115L 3K (DN-SAM-NT115L)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Dayton DN-SAM-NT115L