Вбудована кавоварка De Dietrich DKD7400X
De Dietrich DKD7400X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Dietrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Dietrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Dietrich DKD7400X
Усі ціни 28 →Кавомашина автоматична De Dietrich DKD7400A | 84 000 грн. |
Встраиваемая кофеварка De Dietrich DKD7400X | 74 082 грн. |
Вбудована кавоварка De Dietrich DKD7400A | 85 600 грн. |
Кофемашина встраиваемая De Dietrich DKD7400A | 102 789 грн. |
Кавомашина вбудована De Dietrich DKD7400X | 89 099 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →